znizak.eu

Rola dźwięku w muzyce elektronicznej

Ojciec 05.02.2021

Polecane: dostawca niezawodnych maszyn do obróbki

Muzyka elektroniczna to sztuka łączenia różnych dźwięków i rytmów tak, aby słuchacze usłyszeli przesłanie w swojej głowie. Najczęściej muzykę odtwarzają roboty lub instrumenty elektroniczne. Jednym z najważniejszych elementów są dźwięki, które są tworzone przez maszyny takie jak:

Phaser - najpopularniejsze urządzenie do aktywacji urządzeń elektrycznych i elektronicznych, po uruchomieniu za pomocą elektrycznego brzęczyka lub brzęczyka, tworzy brzęczenie i dudnienie z rytmem. Urządzenia Phaser są używane w przemyśle, elektronice, rocku i wielu innych gatunkach muzycznych.

Fuzz - najpopularniejszy wibrator ze sterownikiem zmotoryzowanym, powoduje, że fale elektryczne odbijające się od powierzchni szkła lub innych materiałów wytwarzają unikalne wzorce wibracji, które mogą być odczytane przez ludzkie ucho. Najbardziej charakterystyczne są dźwięki pochodzące z ręcznych źródeł energii.

Dźwięki tego typu można generować za pomocą głośników w postaci specjalnych brzęczyków lub brzęczyków. Rodzaje brzęczyków i brzęczyków charakteryzują się rodzajem zmotoryzowanych elementów, które składają się na całość.

Maszyny Fuzz różnią się od siebie sposobem przetwarzania generowanych dźwięków. Wzór wibracji brzęczyka lub brzęczyka jest zamieniany na sygnały elektryczne, które są przesyłane do komputera za pomocą specjalnego panelu sterowania.

Ostatnim z typów maszyn jest najmniej wyrafinowany wibrator. Wszystkie elementy panelu sterującego są mechaniczne i najczęściej mają ruchomą końcówkę. Mechanizm generujący fale odbijające się od powierzchni szkła jest wykonywany ręcznie.

Polecane: Ogłoszeniowy serwis

Polecane: Ciekawe wiadomości RSS

Tagi: brzęczyków brzęczyka pomocą dźwięków dźwięki elektryczne powierzchni odbijające szkła panelu wibracji fale innych elementów najczęściej maszyny phaser fuzz używane wibrator